Moroccan Neroli Shaving Serum fra Aesop er et serum utviklet for å lette barbering med barberhøvel. Med en blanding av fuktighetsgivende planteprodukter beroliger og myker dette serumet huden samtidig som den lar barberhøvelen gli lettere mot huden. Moroccan Neroli Shaving Serum passer for alle hudtyper og gir huden en myk, rolig og forbedret følelse. Serumet har en varm duft med krydrede og treaktige toner.
Smør marokkansk Neroli barberserum på fuktige håndflater eller i en barberskål. Skum med hendene eller en barberkost. Påfør skummet på ønsket område og sørg for at det dekker jevnt. Tilsett ekstra skum etter behov og bearbeid med mer vann hvis serumet forsvinner. Barber aldri mot tørr hud.
Ingen rangeringer
Moroccan Neroli Shaving Serum 60 ml
415 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Flere Hudpleie
Mer fra Aesop
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

