Nordiska Galleriet desktop logoNordiska Galleriet mobile logo

Original 1227 Midi Pendant Lamp ble lansert i 2016 og er den sist introduserte pendelen, innenfor Original 1227-kolleksjonen. Designeren George Carwardine designet lampen for britiske Anglepoise og den er en del av serien som har vært i produksjon siden 1935. Skjerm og dekselet er laget av stål som kan velges i høyglanslakkert eller lett kromfinish. De ulike versjonene kommer med matchende tekstilkabler. Alle versjoner har detaljer i krom og lyskilde er ikke inkludert.

Pendelen fungerer godt hengende alene eller i gruppe, og den stilige designen gjør den egnet i mange ulike miljøer. Original 1227 Midi kan med fordel kombineres med den større og mindre varianten av pendelen i samme serie av George Carwardines.

Ingen rangeringer

George Carwardine for Anglepoise

Original 1227 Midi Pendant Lamp

1 967 kr

Anb. pris: 2 363 kr

Tilgjengelig for bestilling, sendes tidligst 5. mai 2025
  • 100 dagers returrett på lagervarer

  • Ny kunde?
  • Fant du en billigere pris?

Dimensjoner

Høyde 25.5 cm

Diameter 23 cm

Egenskaper

Tilbehør Textilkabel 150 cm

Dimbart Nei

Effekt (W) 15

IP-klasse IP20

Lampesokkel E27

Lyskilde inkludert Nei

Materiale Stål

Generelt

VaremerkeAnglepoise

DesignerGeorge Carwardine

Art. no. 10168862r

Nedlastinger

Flere Pendellamper

Mer fra Anglepoise

Få 10% rabatt på din første bestilling

Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

Abonner
footer banner desktopfooter banner mobile