Pipe er en kombinert tak- og vegglampe. Den unike formen er designet av Herzog & de Meuron for Artemide. Pipe har en fleksibel rørformet arm dekket med naturlig platinasilikon. En diffusor i gjennomsiktig polykarbonat har blitt montert på armen med et belegg som gir en følelse av gummi. Armen har en fast overdel og en justerbar nedre del som gjør det enkelt å rette lyset dit det er ønsket. Pipe har en innvendig reflektor laget av speilglanset aluminium med tilfeldige hull i forskjellige størrelser som gjør at det ser ut som om den er dekorert med lyspunkter. Den innebygde LED-pæren bidrar til mindre strømforbruk og bedre lyskvalitet.
Pipe sprer et diffust og direkte lys, og det enkle, men lekne designet gjør at lampen passer like godt alene som i kombinasjon med flere. I samme serie er det også en gulvlampe og en pendellampe.
Ingen rangeringer
Herzog & de Meuron for Artemide
Pipe Led vegglampe/taklampe
14 227 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Høyde 118 cm
Egenskaper
Dimbart Ja
Effekt (W) 27
IP-klasse IP20
Materiale Polykarbonat, Stål, Silikon
Generelt
Nedlastinger
Flere Spotlights
Mer fra Artemide
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

