Ryggputen til AH603 er designet av Alfred Homann for Carl Hansen. Den er utviklet for å gi solsengen AH603 økt komfort. Ryggputen er laget av resirkulert og vanntett stoff kalt Agora Life. Stoffet har en fluorfri finish og en spesielt høy slitestyrke. Puten kommer i den stilfulle utførelsen Agora Life Oat 1760. I samme serie finnes også en sittepute til AH603.
Alfred Homanns AH Outdoor-kolleksjon består av flere tidløse utemøbler som skiller seg ut med sine rene linjer og avrundede detaljer. Alle møblene er laget av FSC-sertifisert teak, som er en hard tresort som over tid får en elegant patina. Innred uteplassen med produkter fra hele kolleksjonen for et komplett utseende.
Ingen rangeringer
Alfred Homann for Carl Hansen
Ryggpute til AH603
740 kr
Anb. pris: 871 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Bredde 41 cm
Lengde 42 cm
Egenskaper
Farge Agora Life Oat 1760
Materiale Kaldt skum
Generelt
Flere Dyner & puter
Mer fra Carl Hansen
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

