Alfredo Salad Servers er designet av Alfredo Häberli for merkevaren Georg Jensen. Salatbestikket kommer i en 2-pakning og er laget av eiketre og elegant avsluttet med en liten plate i rustfritt stål.
Alfredo-kolleksjonen er skapt med mål om å heve hverdagsrutinene gjennom elegante og funksjonelle serveringsprodukter laget i moderne materialer som porselen, eik, silikon og glass. Serien består av en karaffel, eggekopper, salt- og pepperkvern, såpedispenser og salatbestikk. Alle produktene passer sammen på en sofistikert måte samtidig som de har sitt eget unike designuttrykk.
Ingen rangeringer
Alfredo Salad Servers
528 kr
Anb. pris: 659 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Bredde 8.5 cm
Lengde 28 cm
Egenskaper
Farge Trefarget
Materiale Eik, Rustfritt stål
Generelt
Flere Serveringsbestikk
Mer fra Georg Jensen
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

