Sky Shot Glass - Sett med 2 er designet av designeren Aurélien Barbry for merket Georg Jensen. Settet består av to shotglass laget av polert rustfritt stål. Glasset rommer 8 cl og har en minimalistisk og stilig design som fremhever enhver setting.
Sky-kolleksjonen ble opprettet med sikte på å heve de funksjonelle aspektene ved tradisjonell barware. Det resulterte i skulpturelle produkter i asymmetriske og ergonomiske former som er behagelige å bruke. Barbrys designfilosofi er å koble til hverdagslige gjenstander og gjøre dem estetisk tiltalende uten å gå på kompromiss med funksjonaliteten.
Ingen rangeringer
Sky Shot Glass / Set of 2
416 kr
Anb. pris: 519 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Høyde 5 cm
Diameter 5.9 cm
Egenskaper
Volum (cl) 8
Farge Silver
Materiale Rustfritt stål
Generelt
Flere Snapsglass og shotglass
Mer fra Georg Jensen
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

