Tiger som lenestol er designet av Henrik Lehm for den danske Naver Collection. Ryggstøtten til stolen er laget av flere trebiter, som er tilgjengelig i flere forskjellige tresorter. Ryggstøtten er designet for å være så ergonomisk som mulig, uten at det går ut over elegansen. Stolstøttens armlen er integrert i ryggstøtten, uten å forstyrre det elegante uttrykket til ryggstøtten. Setet er laget av polstret svart skinn. Hvis du vil ha en annen farge på skinnet eller alternativt stoff på setet, er du velkommen til å kontakte oss.
Tiger tilbys også som spisestol uten armlener. Tiger kan med fordel kombineres med et av Naver Collection spisebord, for eksempel Plank eller GM 2100.
Ingen rangeringer
Henrik Lehm for Naver Collection
Tiger Lenestol - Sorte pulverlakkerte ben
8 635 kr
Dimensjoner
Høyde 80 cm
Dybde 54 cm
Egenskaper
Farge Svart
Generelt
Flere Spisestoler
Mer fra Naver Collection
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

