Nordiska Galleriet desktop logoNordiska Galleriet mobile logo

Vegglampen Aballs A II Me ble designet av designeren Jaime Hayon for det spanske merket Parachilna i 2016. Lampen er en del av Aballs-serien som består av lamper i et design gjennomsyret av enkelhet og eleganse og et håndverk i verdensklasse. I serien kan du også finne pendellamper, bordlamper, vegglamper og taklamper som fungerer godt å kombinere med hverandre når du vil ha et enhetlig uttrykk i interiøret.

Aballs A II Me har en innovativ design som betyr at den også kan brukes som en taklampe. Den består av en håndblåst, matt kuppel i opalglass som gir en stemningsfull og behagelig belysning i rommet den pryder. Den håndlagde kroppen i blank keramikk er tilgjengelig i platina, kobber, gull, svart eller hvit. Med sine myke, komfortable former passer Aballs A II Me like godt hjemme som på det stilrene kontoret.

Ingen rangeringer

Aballs A II Me Ceiling Lamp

7 991 kr

Anb. pris: 9 600 kr

Tilgjengelig for bestilling, sendes tidligst 24. juni 2025
  • 100 dagers returrett på lagervarer

  • Ny kunde?
  • Fant du en billigere pris?

Egenskaper

Effekt (W) 30

IP-klasse IP20

Lampesokkel G9

Lyskilde inkludert Nei

Materiale Keramikk, Glass

Generelt

VaremerkeParachilna

DesignerJaime Hayon

Art. no. 10693011r

Nedlastinger

Flere Plafonder

Mer fra Parachilna

Få 10% rabatt på din første bestilling

Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

Abonner
footer banner desktopfooter banner mobile