Kaffekopparna Estetico Quotidiano Coffee fra Seletti er designet av Selab + Alessandro Zambelli. Designet som en nytolkning av engangskaffekopper i plast, blir disse mer holdbare og kan brukes dag etter dag. Kaffekopparna Estetico Quotidiano Coffee kommer i en seks-pakning med en tilhørende stilig metallrører.
Selab er en del av merkevaren Seletti som skaper spesielt for merkevaren og finner opp nye interessante og praktiske designkonsepter. Selab bidrar med en ny tilnærming til livet i verden og mer rom for fantasi. Alessandro Zambelli Mantua ble født i 1974. Han har spesialisert seg på industriell design og materialteknologi.
Ingen rangeringer
Alessandro Zambelli for Seletti
Estetico Quotidiano Coffee Set
634 kr
Anb. pris: 792 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Høyde 5.2 cm
Diameter 5.8 cm
Egenskaper
Materiale Glass
Generelt
Flere Kaffekopper
Mer fra Seletti
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

