Ravioli tallerken fra merket Marcato. For å lage ravioli enkelt, har Marcato laget denne fantastiske ravioliformen. Ravioliplaten er laget av støpt aluminium, så den er robust og motstandsdyktig mot daglig matlaging. Vekten gir den stabilitet, noe som gjør det lettere når du lager raviolien. I tillegg er den medfølgende kjevlen laget av massivt tre, noe som gjør den slitesterk og kan brukes pålitelig over tid. Denne formen gir deg 12 runde ravioli-agnolotti som du kan fylle med hvilket som helst fyll. Ravioliplaten er lettest å rengjøre med en klut.
Ingen rangeringer
415,20 kr
(rek. pris 519,00 kr)
Inkludert 25% merverdiavgift
Du kan bestille flere varer enn vi har på lager for øyeblikket. Vær oppmerksom på at bestillingen din vil bli sendt i sin helhet når alle varene er klare. Oppdatert leveringstid vises i kassen.
Varemerke:
MarcatoBredde:
12 cm
Høyde:
2 cm
Lengde:
34 cm
Farge:
Sølv, trefarget
Materiale:
Aluminium, Tre
Artikkelnummer:
10724907
Vær oppmerksom på at bildene er veiledende. Nyanser kan avvike fra virkeligheten.
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.