Japan – The Vegetarian Cookbook er en flott bok for alle som liker grønnsaker. Boken er skrevet av samme forfatter som ga oss bestselgeren Japan – Kokeboken og inneholder over 250 smakfulle og sunne vegetaroppskrifter fra Japan for de som lager mat hjemme. Nancy Singleton Hachisu, en ekspert på japansk matlaging, viser hvordan man lager japanske vegetarretter. Boken passer perfekt for de som ønsker å spise mer plantebasert eller spise mindre kjøtt og fisk.
Oppskriftene er delt inn i ulike kategorier avhengig av hvordan de tilberedes, for eksempel retter som er marinert, stekt, kokt, dampet, stekt, grillet, syltet og søtt. Nancy deler også sin kunnskap om ingrediensene, kulturen og tradisjonene i det japanske kjøkkenet.
Ingen rangeringer
Nancy Singleton Hachisu for New Mags
Japan - The Vegetarian Cookbook
731 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Bredde 3.5 cm
Høyde 27.5 cm
Lengde 18.5 cm
Egenskaper
Materiale Papir
Generelt
Flere Coffee Table Books
Mer fra New Mags
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

