Black 5000MCD67 Shotoh - 9 cm er en skrellekniv fra det japanske merket Miyabi. Kniven har en bladlengde på 9 cm, noe som gir større presisjon og er ideell for å skrelle og hakke grønnsaker eller frukt.
Kniven er laget med høyteknologisk teknologi, MC66-stål har blitt pulverisert med mikrokarbid og CRYODUR® isherdet til imponerende 66 HCR. Resultatet er eksepsjonell hardhet og holdbarhet. Bladet har 132 lag rustfritt stål som er slipt etter den tradisjonelle tre-trinns Honbazuke-metoden, hvor hvert trinn øker skarpheten og også produserer et vakkert blomsterdamaskmønster som er unikt for hver kniv. Håndtaket er et tradisjonelt japansk D-håndtak, laget av vakker svart lønn.
For å ta vare på knivene dine på best mulig måte, anbefaler vi å vaske kniven for hånd og tørke av den med en tørr klut eller et håndkle umiddelbart etterpå.
Ingen rangeringer
Black 5000MCD 67 Shotoh 9 cm
2 805 kr
Anb. pris: 3 299 kr
Produktet er for øyeblikket utsolgt. Overvåk produktet for å få informasjon om når det blir tilgjengelig for bestilling.
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Bredde 2.2 cm
Høyde 3.2 cm
Lengde 20 cm
Egenskaper
Materiale Rustfritt stål, Lønn
Generelt
VaremerkeMiyabi
Art. no. 10723678
Flere Skrellekniver
Mer fra Miyabi
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

